+420 777 946 979 kosmetikadevero@seznam.cz

Péče o pleť

Každé kosmetické ošetření zahrnuje – odlíčení, peeling, hloubkové čištění pleti, sérum, masáž, masku, denní krém. Obsahuje také dle přání klienta úpravu obočí, barvení obočí a řas a základní make-up. Při kosmetickém ošetření je depilace v obličeji s 50% slevou. Všechna ošetření jsou vhodná pro ženy i muže.

Základní péče

Základní ošetření dle typu pleti

1,5 – 2 h.

1250,-

Základní ošetření je individuálně přizpůsobené specifickým požadavkům Vaši pleti v závislosti na jejím typu. Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti. 

Ošetření je určené ro klienty, kteří s kosmetikou začínají a chtějí se seznámit se základní péčí. Pro pleť, u které není potřeba řešit větší problémy. Pleť je po ošetření jemná, odpočatá, povrchově vyživená a hydratovaná.

Hloubkové čištění

bez projevů akné

1,5 – 2h.

od 1000,-

Ošetření zaměřené na pleť se zanesenými, rozšířenými póry bez projevů akné

Hloubkové čištění –  manuální +  unikátní hloubkový čistič Desquacrem -Sothys Paris.

V ceně  je čištění do 30 minut, za každých dalších 10 minut + 50,

 V případě problematické pleti se může zvolit Korekční ošetření mastné pleti.

Specifická péče

Cílená péče, která poskytuje specifická řešení konkrétních potřeb nebo problematiky pleti. Lze řešit přecitlivělost pleti, únavu a otoky očí, hyperpigmentaci, problematickou pleť…

Sezonní ošetření

1,5 – 2h.

1350,-

Pleť je rozjasněná, posílená a připravená bojovat s nepříznivými vlivy v zimním i letním období.  Mimořádně okysličující ošetření pro povzbuzenou a vyváženou pleť díky koktejlu minerálů v zimě a směsi vitamínů v létě. Ošetření doprovázené příjemnou ovocnou vůní, která je pro každou sezonu jiná a tak Vás vždy překvapí. 

Ošetření SPA termální vodou

1,5 – 2h.

1350,-

Citlivá a reagující pleť získá zpět  pocit komfortu a pohodlí.  Pleť je zklidněná, osvěžená a rozzářená.

Ošetření obsahuje hydratační, zklidňující a velmi jemné textury produktů s termální vodou z belgických lázní SPABez parfemace. Aplikace hydratačně – vypínací masky je doplněna masáží chlazenými porcelánovými lžičkami

Noctuelle – večerní ošetření

-> péče až do rána

1,5 – 2h.

1650,-

Jste vyčerpaní, máte nedostatek spánku, jste ve stresu, vaše pleť je povadá, zašedlá se známkami únavy?

V tom případě, je nejvyšší čas zvolit ošetření s produkty z řady Noctuelle™ a přijít si odpočinout.

Kůra je vhodná po náročném dni nebo naopak pokud ráno potřebujete být svěží. Domů si odnášíte 1 balení masky na druhý večer pro prodloužení efektu. Ošetření je možné absolvovat nejdříve od 17h., v ideálním případě po ošetření nelíčit, aby použité přípravky mohli působit až do rána.

!NOVINKA!

Oční KRYO kúra + expres ošetření pleti

1 hod    1250,-

Oční kůra v rámci ošetření    600,-

Trápí vás oteklé oči, vrásky, kruhy nebo váčky pod očima?

Oční okolí je nejtenčí a nejcitlivější pokožka obličeje, náchylná na váš celkový stav, nevyspání a stres.

Nové složení pro ještě větší efekt proti vráskám, tmavým kruhům a váčkům. Pro viditelně mladší a projasněné oční okolí. Namáhané oči jsou odpočaté a osvěžené díky masáži chlazenými porcelánovými lžičkami.

Po ošetření je oční okolí hydratované a vypnuté díky očním produktům, které se vzájemně doplňují. . Přizpůsobuje se i citlivým očím a uživatelům kontaktních čoček. Složení přípravků je bez parfemace a parabenů.

Korekční kůra

1.5 – 2h.

od 1150,-

Péče o problematickou pleť: absorbce nečistot způsobená zvýšenou tvorbou mazu a intenzivní exfoliace díky kyselině salycilové. Ošetření v 5 krocích se silnými aktivními látkami pro obnovu pleti a získání čisté, zdravé a svěží pleti bez nedokonalostí. Hloubkové čištění manuální +  unikátní hloubkový čistič Desquacrem -Sothys Paris.

V ceně  je čištění do 30 minut, za každých dalších 10 minut + 50,

Peeling Glysalac

30min    550,-

v rámci ošetření   150,-

Vhodné pro mastnou, problematickou, hrubou, mdlou nebo kuřáckou pleť. Pro eliminaci nečisté pleti, drobných vrásek, nadměrné pigmentace.  Jako příprava před intenzivními kůrami. 

Okamžitá obnova, projasnění a pročištění pleti. Doporučuje se před kosmetickým ošetřením pro hlubší průnik účinných látek. Nebo jako kůra při léčbě aknózní pleti, nadměrné pigmentace nebo pro zjemnění pleti v zimním období. Obsahuje kyselinu glykolovou a saliciovou.

Peeling Resurfacant

1,5 – 2h.

1350,- / 1750,- + vit. C

Vhodné pro mastnou, problematickou, hrubou, mdlou nebo kuřáckou pleť. Pro eliminaci nečisté pleti, drobných vrásek a nadměrné pigmentace. Pleť se intenzivně obnovuje díky obsahu 20% kyseliny salyciové. Součástí ošetření může být i aplikace aktivního vitamínu C, který omezuje tvorbu enzymů odpovědných za vznik pigmentací a také podporuje tvorbu kolagenu, zpevnění a hydrataci pleti

 Doporučuje se jako dokonalá příprava pleti před intenzivními kúrami.

Intenzivní péče

 

Vysoce účinná ošetření s mimořádnými aktivními složkami, z pokrokového výzkumu SOTHYS PARIS, pro získání pěstěné pleti mladistvého vzhledu. Aktivní látky v přípravcích působí i v hlubších vrstvách pokožky, proto efekt na pleti je dlouhodobý a pravidelným používáním přípravků na domácí péči se znásobuje.  

Intenzivní péče je vhodná pro všechny klienty, kteří chtějí řešit stav svojí pleti rychle a efektivně.

 

Detox Energie™

1,5 – 2h.

2200,-

Je vaše pleť zašedlá, povadlá, bez energie, ale za to se zanesenými a rozšířenými póry? Pak nutně potřebuje detoxikovat a obnovit energii v buňkách. Toto nové ošetření DETOX ENERGIE pleť detoxikuje, rozzáří a posílí.

Díky výtažku z černého bezu, ze sibiřského ženšenu a nové generaci peptidů, které jsou obsaženy ve všech produktech řady DETOX ENERGIE, získá vaše pleť novou energii a vitalitu. Už po prvním ošetření je pleť vypnutá a září!

Pro prodloužení efektu dostanete jako dárek Energizující sérum na 7 dní pod váš obvyklý krém.

Po sérii 3 ošetření po týdnu a 3 týdnech domácí aplikace Energizujícího séra je pleť mnohem více odolnější proti únavě a znečištění. Ošetření DETOX ENERGIE je účinnou přípravou pleti na Intenzivní hydratační ošetření a Ošetření mládí a násobí účinek těchto intenzivních kůr.

 

Hydratační ošetření

Hydra 3Ha

1,5 – 2h.

2000,

Vysoce hydratační kúra díky trojnásobné kyselině hyaluronové! Dopřejte své pleti výjimečné zacházení kombinující vysoce účinnou nízkomolekulární a vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, extraktem z hřibu Boletus a epidermálními kmenovými buňkamiKosmetické ošetřenís  protokolem o 6 fázích s gelovo-krémovou konzistencí doprovázející aplikací pomocí akupresurních bodů a exkluzivní Digi-Esthétique ® masáží. Jedinečná a intenzivní léčba pro všechny druhy pleti s výjimečným zdrojem nezbytné hydratace. Již po prvním ošetření se pleť cítí nasycená a posílená.

Omlazující ošetření

s βP3.TRI- Komplex

1,5 – 2h.

2000,-

Ošetření zaměřené na viditelné známky stárnutí: vrásky a povadlé rysy.

Pokrokový výzkum SOTHYS PARIS vyvinul βP3.TRI-KOMPLEX, který kombinuje 2 rostlinné aktivní látky – šafrán a jerlín a novou generaci peptidů pro ochranu kapitálu mládí v každém věku. Cíl: prodloužené mládí.

Tato ultra sofistikovaná péče v sobě spojuje účinné produkty s cílenými profesionálními metodami aplikace – intenzivní vpracování dvou druhů sér vám pleť prokrví a vypně a unikátní masáž Digi-Esthétique rozproudí lymfu a příjemně vás zrelaxuje. Získáte viditelně rozjasněnou, vypnutou a probuzenou pleť.