+420 777 946 979 kosmetikadevero@seznam.cz

Péče o pleť

Každé kosmetické ošetření zahrnuje – odlíčení, peeling, hloubkové čištění pleti, masáž, sérum, masku, denní krém. Obsahuje také dle přání klienta úpravu obočí, barvení obočí a řas a základní make-up. Při kosmetickém ošetření je depilace v obličeji s 50% slevou a tělová depilace je snížená o 50,- na každou depilovanou oblast. Všechna ošetření jsou vhodná pro ženy i muže.

Základní péče

Základní ošetření dle typu pleti

1 hod 30min – 2 h.

1200,-

Základní ošetření je individuálně přizpůsobené specifickým požadavkům Vaši pleti v závislosti na jejím typu. Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti

Hloubkové čištění

bez projevů akné

1hod 30min

1000,-

Ošetření zaměřené na pleť se zanesenými, rozšířenými póry. Obsahuje přípravu pleti, peeling, hloubkové čištění, hloubkové manuální čištění + ultrazvuková špachtle. Deaquacrem – hloubkově čistící vymývací emulze, ampule, maska dle stavu pokožky, závěrečná péče. V případě problematické pleti se může zvolit Korekční ošetření mastné pleti.

Základní cena s hloubkovým manuálním čištěním do 30 min, za každých dalších 10 min.50,-

Specifická péče

Cílená péče, která poskytuje specifická řešení konkrétních potřeb nebo problematiky pleti. Lze řešit přecitlivělost pleti, únavu a otoky očí, hyperpigmentaci, problematickou pleť, ochablé kontury obličeje – tzv. druhou bradu, aj.

Sezonní ošetření

1hod 30min

1300,-

Mimořádně okysličující ošetření pro povzbuzenou a vyváženou pleť díky koktejlu minerálů v zimě a směsi vitamínů v létě. Ošetření doprovázené příjemnou ovocnou vůní, která je pro každou sezonu jiná a tak Vás vždy překvapí. Pleť je rozjasněná, posílená a připravená bojovat s nepříznivými vlivy v zimním i letním období.

Oční kúra + expres ošetření pleti

1 hod 1200,-

Oční kůra v rámci ošetření 500,-

Trápí vás oteklé oči, vrásky, kruhy nebo váčky pod očima?

Oční okolí je nejtenčí a nejcitlivější pokožka obličeje, náchylná na váš celkový stav, nevyspání a stres.

Oční kůra je zaměřená pro viditelně mladistvější vzhled vašich očí, proti tmavým kruhům a otokům očních kontur.

Po ošetření je oční okolí hydratované a vypnuté díky očním produktům, které se vzájemně doplňují. Odpočaté a osvěžené díky masáži chlazenými porcelánovými lžičkami. Přizpůsobuje se i citlivým očím a uživatelům kontaktních čoček. Složení přípravků je bez parfemace a parabenů.

Ošetření SPA termální vodou

1hod 30min

1300,-

Každá citlivá pleť získá pocit komfortu a pohodlí. Získejte zpět rovnováhu vaší pleti, posilte její funkci a přirozenou ochranu. hydratační a osvěžující ošetření. Bez parfemace.

Noctuelle – večerní ošetření

-> péče až do rána

1hod 30 min.

1600,-

Jste vyčerpaní, máte nedostatek spánku, jste ve stresu, vaše pleť je povadá, zašedlá se známkami únavy?

V tom případě, je nejvyšší čas si zavolat o termín na ošetření s produkty z řady Noctuelle™ a přijít si odpočinout. Ošetření je možné absolvovat od 17h., v ideálním případě po ošetření nelíčít aby použité přípravky mohli působit až do rána. Pro prodloužení efektu dostanete jako dárek 1 balení masky na následující večer.

Peeling Resurfacant

1hod 30min

1300,- / 1600,- + vit. C

Peeling pro obnovu pleti s obsahem 20% Aha kyseliny a kyseliny salycilové. Pleť je projasněná, sjednocená a září. Zesvětluje pigmentové skvrny. Doporučuje se jako dokonalá příprava pleti před intenzivními kúrami.

Korekční ošetření mastné pleti

1hod 30min

1100,-

Péče o problematickou pleť: absorbce nečistot způsobená zvýšenou tvorbou mazu a intenzivní exfoliace díky kyselině salycilové. Ošetření v 5 krocích se silnými aktivními látkami pro obnovu pleti a získání čisté, zdravé a svěží pleti bez nedokonalostí.

Základní cena s hloubkovým manuálním čištěním do 30 min, za každých dalších 10 min.50,-

Péče pro muže

1hod 30min

1200,-

Relaxační a detoxikační rituál speciálně vytvořený pro mužskou pleť v doprovodu pánské vůně řady Sothys HOMME. Efektivní získání hydratované a zpevněné pleti.

Intenzivní péče

Vysoce účinná ošetření s mimořádnými aktivními složkami z pokrokového výzkumu SOTHYS pro získání pěstěné pleti mladistvého vzhledu. Aktivní látky v přípravcích působí i v hlubších vrstvách pokožky, proto efekt na pleti je dlouhodobý a může se prodloužit pravidelným používáním přípravků na domácí péči.

Intenzivní hydratační ošetření

Hydra 3Ha

2hod

1950,-

Vysoce hydratační kúra! Dopřejte své pleti výjimečné zacházení kombinující technologicky špičkové a účinné složky s programem pro maximální pohodlí Vaší pleti. Kosmetické ošetření protokolem o 6 fázích, posílená exkluzivní Digi-Esthétique ® modeláží a nejmodernější generací hydratačních aktivních látek. Jedinečná a intenzivní léčba pro všechny druhy pleti s výjimečným zdrojem nezbytné hydratace. Již po prvním ošetření se pleť cítí nasycená a posílená.

Omlazující ošetření

s βP3.TRI- Komplex

2hod

1950,-

Ošetření zaměřené na viditelné známky stárnutí: vrásky a povadlé rysy.

Pokrokový výzkum SOTHYS vyvinul βP3.TRI-KOMPLEX, který kombinuje 2 rostlinné aktivní látky – šafrán a jerlín a novou generaci peptidů pro ochranu kapitálu mládí v každém věku. Cíl: prodloužené mládí.

Tato ultra sofistikovaná péče v sobě spojuje účinné produkty s cílenýmiprofesionálními metodami aplikace. Prostřednictvím 5 klíčových ošetření a 8 specifických formulí spojenou s relaxací a profesionální péčí získáte viditelně mladší a rozjasněnou pleť.

!NOVINKA!

Detox Energie™

2hod

2200,-

Je vaše pleť zašedlá, povadlá, bez energie, ale za to se zanesenými a rozšířenými póry? Pak nutně potřebuje detoxikovat a obnovit energii v buňkách. Toto nové ošetření DETOX ENERGIE pleť detoxikuje, rozzáří a posílí.

Díky výtažku z černého bezu, ze sibiřského ženšenu a nové generaci peptidů, které jsou obsaženy ve všech produktech řady DETOX ENERGIE, získá vaše pleť novou energii a vitalitu. Už po prvním ošetření je pleť vypnutá a září!

Pro prodloužení efektu dostanete jako dárek Energizující sérum na 7 dní pod váš obvyklý krém.

Po sérii 3 ošetření po týdnu a 3 týdnech domácí aplikace Energizujícího séra je pleť mnohem více odolnější proti únavě a znečištění. Ošetření DETOX ENERGIE je účinnou přípravou pleti na Intenzivní hydratační ošetření a Ošetření mládí a násobí účinek těchto intenzivních kůr.