Péče o pleť

Každé kosmetické ošetření zahrnuje – odlíčení, peeling, hloubkové čištění pleti, masáž, sérum, masku, denní krém. Obsahuje také dle přání klienta úpravu obočí, barvení obočí a řas a základní make-up. Při kosmetickém ošetření je depilace v obličeji s 50% slevou a tělová depilace je snížená o 50,- na každou depilovanou oblast. Všechna ošetření jsou vhodná pro ženy i muže.

Základní péče

Základní ošetření dle typu pleti

1hod 30min

1150,-

Základní ošetření je individuálně přizpůsobené specifickým požadavkům Vaši pleti v závislosti na jejím typu. Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti

Hloubkové čištění

bez projevů akné

1hod 30min

950,-

Ošetření zaměřené na pleť se zanesenými, rozšířenými póry. Obsahuje přípravu pleti, peeling, hloubkové čištění, hloubkové manuální čištění + ultrazvuková špachtle. Deaquacrem – hloubkově čistící vymývací emulze, ampule, maska dle stavu pokožky, závěrečná péče. V případě problematické pleti se může zvolit Korekční ošetření mastné pleti.

Základní cena s hloubkovým manuálním čištěním do 30 min, za každých dalších 10 min.50,-)

Specifická péče

Cílená péče, která poskytuje specifická řešení konkrétních potřeb nebo problematiky pleti. Lze řešit přecitlivělost pleti, únavu a otoky očí, hyperpigmentaci, problematickou pleť, ochablé kontury obličeje – tzv. druhou bradu, aj.

Sezonní ošetření

1hod 30min

1250,-

Mimořádně okysličující ošetření pro povzbuzenou a vyváženou pleť díky koktejlu minerálů v zimě a směsi vitamínů v létě. Ošetření doprovázené příjemnou ovocnou vůní, která je pro každou sezonu jiná a tak Vás vždy překvapí. Pleť je rozjasněná, posílená a připravená bojovat s nepříznivými vlivy v zimním i letním období.

Oční kúra

samostatně 1hod 750,-

v rámci ošetření 500,-

Kompletní profesionální oční péče na vrásky, tmavé kruhy a redukci otoků očních kontur. Hydratuje oční okolí a pomáhá od únavy. Přízpůsobuje se i citlivým očím a uživatelům kontaktních čoček.

Ošetření SPA termální vodou

1hod 30min

1250,-

Každá citlivá pleť získá pocit komfortu a pohodlí. Získejte zpět rovnováhu vaší pleti, posilte její funkci a přirozenou ochranu. hydratační a osvěžující ošetření. Bez parfemace.

Ošetření pro dokonalé kontury

1hod

1000,-

Tato intenzivní protivrásková péče pro zachování nebo navrácení dokonalých kontur obličeje byla navržena speciálně pro ženy a muže, kteří chtějí zachovat mladistvé kontury obličeje, krku a dekoltu. Vypínací ošetření povislých tváří, brady, krku a dekoltu.

Peeling Resurfacant

1hod 30min

1250,- /1550,- + vit. C

Peeling pro obnovu pleti s obsahem 20% Aha kyseliny a kyseliny salycilové. Pleť je projasněná, sjednocená a září. Zesvětluje pigmentové skvrny. Doporučuje se jako dokonalá příprava pleti před intenzivními kúrami.

Rozjasňující péče s vit.C

1hod 30min

1500,-

Pleť je je sjednocená a rozzářená. Díky účinku čistého vit.C dochází ke zjemnění pigmentových skvrn o jeden až dva odstíny. Vit.C je antioxidant: zachycuje volné radikály, zpomaluje melanogenezi.

Korekční ošetření mastné pleti

1hod 30min

1000,-

Péče o problematickou pleť: absorbce nečistot způsobená zvýšenou tvorbou mazu a intenzivní exfoliace díky kyselině salycilové. Ošetření v 5 krocích se silnými aktivními látkami pro obnovu pleti a získání čisté, zdravé a svěží pleti bez nedokonalostí.

Základní cena s hloubkovým manuálním čištěním do 30 min, za každých dalších 10 min.50,-)

Péče pro muže

1hod 30min

1100,-

Relaxační a detoxikační rituál speciálně vytvořený pro mužskou pleť v doprovodu pánské vůně řady Sothys HOMME. Efektivní získání hydratované a zpevněné pleti.

Intenzivní péče

Vysoce účinná ošetření s mimořádnými aktivními složkami z pokrokového výzkumu SOTHYS pro získání pěstěné pleti mladistvého vzhledu. Aktivní látky v přípravcích působí i v hlubších vrstvách pokožky, proto efekt na pleti je dlouhodobý a může se prodloužit pravidelným používáním přípravků na domácí péči.

Hydra 3HA

2hod

1700,-

Vysoce hydratační kúra! Dopřejte své pleti výjimečné zacházení kombinující technologicky špičkové a účinné složky s programem pro maximální pohodlí Vaší pleti. Kosmetické ošetření protokolem o 6 fázích, posílená exkluzivní Digi-Esthétique ® modeláží a nejmodernější generací hydratačních aktivních látek. Jedinečná a intenzivní léčba pro všechny druhy pleti s výjimečným zdrojem nezbytné hydratace. Již po prvním ošetření se pleť cítí nasycená a posílená.

Energizující péče s výtažkem ze sibiřského ženšenu

2hod

1700,-

Luxusní, protistresová péče pro dodání energie pleti. Jedná se o intenzivní očetření, které detoxikuje pleť a znovu obnoví energii v buňkách. Pleť je rozjasněná a prozářená, je odhalena její přirozená krása.

Cílem ošetření je kompenzovat a chránit celistvost pleti a zachovat tak její zářivost a jas, jež jsou zdrojem krásy. Už po prvním ošetření je patrný rozjasňující účinek! Vhodné pro všechny typy pleti, pro ženy a muže každého věku po celý rok.

Intenzivní ošetření mládí

βP3.TRI- Komplex

2hod

1900,-

Ošetření zaměřené na viditelné známky stárnutí: vrásky a povadlé rysy.

Pokrokový výzkum SOTHYS vyvinul βP3.TRI-KOMPLEX, který kombinuje 2 rostlinné aktivní látky – šafrán a jerlín a novou generaci peptidů pro ochranu kapitálu mládí v každém věku. Cíl: prodloužené mládí.

Tato ultra sofistikovaná péče v sobě spojuje účinné produkty s cílenýmiprofesionálními metodami aplikace. Prostřednictvím 5 klíčových ošetření a 8 specifických formulí spojenou s relaxací a profesionální péčí získáte viditelně mladší a rozjasněnou pleť.