+420 777 946 979 kosmetikadevero@seznam.cz

Péče o pleť

Každé kosmetické ošetření zahrnuje – odlíčení, peeling, hloubkové čištění pleti, sérum, masáž, masku, denní krém. Obsahuje také dle přání klienta úpravu obočí, barvení obočí a řas a základní make-up. Při kosmetickém ošetření je depilace v obličeji s 50% slevou. Všechna ošetření jsou vhodná pro ženy i muže.

Základní péče

Základní ošetření dle typu pleti

1,5 – 2 h.

1400,-

Základní ošetření je individuálně přizpůsobené specifickým požadavkům Vaši pleti v závislosti na jejím typu. Všechny produkty obnovují nebo udržují rovnováhu pleti. 

Ošetření je určené ro klienty, kteří s kosmetikou začínají a chtějí se seznámit se základní péčí. Pro pleť, u které není potřeba řešit větší problémy. Pleť je po ošetření jemná, odpočatá, povrchově vyživená a hydratovaná.

Hloubkové čištění

bez projevů akné

1,5 – 2h.

od 1150,-

Ošetření zaměřené na pleť se zanesenými, rozšířenými póry bez projevů akné

Hloubkové čištění –  manuální +  unikátní hloubkový čistič Desquacrem -Sothys Paris.

V ceně  je čištění do 30 minut, za každých dalších 10 minut + 50,

 V případě problematické pleti je vhodné zvolit Korekční ošetření mastné pleti.

Specifická péče

Cílená péče, která poskytuje specifická řešení konkrétních potřeb nebo problematiky pleti. Lze řešit přecitlivělost pleti, únavu a otoky očí, hyperpigmentaci, problematickou pleť…

Sezónní ošetření

1,5 – 2h.

1600,-

Mimořádně okysličující ošetření pro povzbuzenou a rozzářenou pleť po celý rok.

Síla minerálů pro silnou, vyváženou pleť v zimě. A síla vitamínů pro revitalizovanou pleť plnou vitality v létě.

Ošetření doprovázené příjemnou ovocnou vůní.

Pleť je rozjasněná, posílená a připravená bojovat s nepříznivými vlivy v každém období.

Ošetření pro citlivou pleť se SPA™ termální vodou*

1,5 -2h.

1600,-

Účinnost Spa™ termální vody* byla objevena, aby viditelně ulehčila život všem, kteří mají citlivou pleť.*Přírodní minerální pramenitá voda Marie-Henriette pocházející z chráněné oblasti.

Okamžitá úleva pro citlivou pleť za použití modelačních porcelánových lžiček.

Citlivá pleť získá zpět svůj komfort a jas, je vyvážená.

Noctuelle – večerní ošetření

-> péče až do rána

1,5 – 2h.

1600,-

Jste vyčerpaní, máte nedostatek spánku, jste ve stresu, vaše pleť je povadá, zašedlá se známkami únavy?

V tom případě, je nejvyšší čas zvolit ošetření s produkty z řady Noctuelle™ a přijít si odpočinout.

Kůra je vhodná po náročném dni nebo naopak pokud ráno potřebujete být svěží. Domů si odnášíte 2ks kapslí na druhý den pro prodloužení efektu. Ošetření je možné absolvovat nejdříve od 17h., v ideálním případě po ošetření nelíčit, aby použité přípravky mohli působit až do rána.

Oční KRYO kúra + expres ošetření pleti

1 hod    1400,-

Oční kůra v rámci ošetření    600,-

Trápí vás oteklé oči, vrásky, kruhy nebo váčky pod očima?

Oční okolí je nejtenčí a nejcitlivější pokožka obličeje, náchylná na váš celkový stav, nevyspání a stres.

Nové složení pro ještě větší efekt proti vráskám, tmavým kruhům a váčkům. Pro viditelně mladší a projasněné oční okolí. Namáhané oči jsou odpočaté a osvěžené díky masáži chlazenými porcelánovými lžičkami.

Po ošetření je oční okolí hydratované a vypnuté díky očním produktům, které se vzájemně doplňují. . Přizpůsobuje se i citlivým očím a uživatelům kontaktních čoček. Složení přípravků je bez parfemace a parabenů.

Korekční kůra

1.5 – 2h.

od 1250,-

Péče o problematickou pleť: absorbce nečistot způsobená zvýšenou tvorbou mazu a intenzivní exfoliace díky kyselině salycilové. Ošetření v 5 krocích se silnými aktivními látkami pro obnovu pleti a získání čisté, zdravé a svěží pleti bez nedokonalostí. Hloubkové čištění manuální +  unikátní hloubkový čistič Desquacrem -Sothys Paris.

V ceně  je čištění do 30 minut, za každých dalších 10 minut + 50,

Peeling Glysalac

30min    700,-

v rámci ošetření   200,-

Vhodné pro mastnou, problematickou, hrubou, mdlou nebo kuřáckou pleť. Pro eliminaci nečisté pleti, drobných vrásek, nadměrné pigmentace.  Jako příprava před intenzivními kůrami. 

Okamžitá obnova, projasnění a pročištění pleti. Doporučuje se před kosmetickým ošetřením pro hlubší průnik účinných látek. Nebo jako kůra při léčbě aknózní pleti, nadměrné pigmentace nebo pro zjemnění pleti v zimním období. Obsahuje kyselinu glykolovou a saliciovou.

Intenzivní péče

 

Vysoce účinná ošetření s mimořádnými aktivními složkami, z pokrokového výzkumu SOTHYS PARIS, pro získání pěstěné pleti mladistvého vzhledu. Aktivní látky v přípravcích působí i v hlubších vrstvách pokožky, proto efekt na pleti je dlouhodobý a pravidelným používáním přípravků na domácí péči se znásobuje.  

Intenzivní péče je vhodná pro všechny klienty, kteří chtějí řešit stav svojí pleti rychle a efektivně.

 

Hydratační ošetření

Hydra 3Ha

1,5 – 2h.

2300,

Vysoce hydratační kúra díky trojnásobné kyselině hyaluronové! Dopřejte své pleti výjimečné zacházení kombinující vysoce účinnou nízkomolekulární a vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou, extraktem z hřibu Boletus a epidermálními kmenovými buňkamiKosmetické ošetřenís  protokolem o 6 fázích s gelovo-krémovou konzistencí doprovázející aplikací pomocí akupresurních bodů a exkluzivní Digi-Esthétique ® masáží. Jedinečná a intenzivní léčba pro všechny druhy pleti s výjimečným zdrojem nezbytné hydratace. Již po prvním ošetření se pleť cítí nasycená a posílená.

Omlazující ošetření

s βP3.TRI- Komplex

1,5 – 2h.

2300,-

Ošetření zaměřené na viditelné známky stárnutí: vrásky a povadlé rysy.

Pokrokový výzkum SOTHYS PARIS vyvinul βP3.TRI-KOMPLEX, který kombinuje 2 rostlinné aktivní látky – šafrán a jerlín a novou generaci peptidů pro ochranu kapitálu mládí v každém věku. Cíl: prodloužené mládí.

Tato ultra sofistikovaná péče v sobě spojuje účinné produkty s cílenými profesionálními metodami aplikace – intenzivní vpracování dvou druhů sér vám pleť prokrví a vypně a unikátní masáž Digi-Esthétique rozproudí lymfu a příjemně vás zrelaxuje. Získáte viditelně rozjasněnou, vypnutou a probuzenou pleť.

Detox Energie™

1,5 – 2h.

2400,-

Je vaše pleť zašedlá, povadlá, bez energie, ale za to se zanesenými a rozšířenými póry? Pak nutně potřebuje detoxikovat a obnovit energii v buňkách. Toto nové ošetření DETOX ENERGIE pleť detoxikuje, rozzáří a posílí.

Díky výtažku z černého bezu, ze sibiřského ženšenu a nové generaci peptidů, které jsou obsaženy ve všech produktech řady DETOX ENERGIE, získá vaše pleť novou energii a vitalitu. Už po prvním ošetření je pleť vypnutá a září!

Pro prodloužení efektu dostanete jako dárek Energizující sérum na 7 dní pod váš obvyklý krém.

Po sérii 3 ošetření po týdnu a 3 týdnech domácí aplikace Energizujícího séra je pleť mnohem více odolnější proti únavě a znečištění. Ošetření DETOX ENERGIE je účinnou přípravou pleti na Intenzivní hydratační ošetření a Ošetření mládí a násobí účinek těchto intenzivních kůr.

 

!!! NOVINKA!!!

Rozjasňující a sjednocující

ošetření

1,5 – 2h.

2400,-

 Šestikrokové ošetření poskytuje trojí řešení: redukuje tmavé skvrny, poskytuje hydrataci a sjednocení pleti. Doporučuje se jako série 6 ošetření s jedním ošetřením týdně.

Okamžité rozzáření a účinnost proti tmavým skvrnám pro viditelně mladší pleť.

Univerzální ošetření vhodné pro všechny věkové kategorie a pro všechny typy pletí.